Разлика помеѓу преработките на „Папа Јулиј I“

Додадени 3 бајти ,  пред 12 години
с
азбучен ред во категорија
с (Бот Додава: et:Julius I)
с (азбучен ред во категорија)
 
{{Папи}}
[[Категорија:Папи]]
[[Категорија:Религиски водачи]]
[[Категорија:Ватикан]]
4.318

уредувања