Дебочица: Разлика помеѓу преработките

Одземени 33 бајти ,  пред 2 години
с
→‎Надворешни врски: Стилски испавки, replaced: {{Населено место-Бугарија-никулец}} → {{ПМ-гео-никулец}} using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Правописна исправка, replaced: Општествени институции → Општествени установи, Економија → Стопанство using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Стилски испавки, replaced: {{Населено место-Бугарија-никулец}} → {{ПМ-гео-никулец}} using AWB)
== Надворешни врски ==
 
{{Населено местоПМ-Бугаријагео-никулец}}
{{Општина Горна Џумаја}}