Разлика помеѓу преработките на „Првце“

Додадени 104 бајти ,  пред 8 месеци
с
→‎Демографија: Исправка кон поконкретни статии, replaced: | Власи → | Власи, | Бошњаци → | [[Македонски Б using AWB
с (→‎Историja: clean up, replaced: 19 век → XIX век using AWB)
с (→‎Демографија: Исправка кон поконкретни статии, replaced: | Власи → | Власи, | Бошњаци → | [[Македонски Б using AWB)
|0
|-
| [[Македонски Власи|Власи]]
| 0
|-
| [[Македонски Срби|Срби]]
| 0
|-
| [[Македонски Бошњаци|Бошњаци]]
| 0
|-
| останати
| Други
| 0
|-