Разлика помеѓу преработките на „550“

Додадени 14 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: lt:550 m.
с (Бот Додава: af, am, an, ar, ast, az, be, bg, bh, bn, bpy, br, bs, ca, co, cs, cv, cy, da, de, el, eo, es, eu, fi, fr, gd, gl, he, hi, hr, ht, hu, id, io, it, ja, jv, ka, ko, ksh, la, lb, map-bms, mr, ms, nah, nap, new, nl, nn, no, oc, pi, p)
с (Бот Додава: lt:550 m.)
[[la:550]]
[[lb:550]]
[[lt:550 m.]]
[[map-bms:550]]
[[mr:इ.स. ५५०]]
109.264

уредувања