Разлика помеѓу преработките на „445“

Додадени 14 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: lt:445 m.
с (Бот Додава: af, am, an, ar, ast, az, be, bg, bh, bn, bpy, bs, ca, co, cs, cv, cy, da, de, el, eo, es, eu, fi, fr, fy, gd, gl, he, hr, ht, hu, id, io, it, ja, jv, ka, ko, ksh, la, lb, lmo, map-bms, mr, ms, nah, nap, nl, nn, no, oc, or, pi, p)
с (Бот Додава: lt:445 m.)
[[lb:445]]
[[lmo:445]]
[[lt:445 m.]]
[[map-bms:445]]
[[mr:इ.स. ४४५]]
109.264

уредувања