Разлика помеѓу преработките на „397“

Додадени 14 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: lt:397 m.
с (Бот Додава: af, am, an, ar, ast, az, be, be-x-old, bg, bh, bn, bpy, bs, ca, co, cs, cv, cy, da, de, el, eo, es, eu, fi, fr, gd, gl, he, hr, ht, hu, id, io, it, ja, jv, ka, ko, ksh, la, lb, lmo, map-bms, mr, ms, nah, nap, nds, nds-nl, new, n)
с (Бот Додава: lt:397 m.)
[[lb:397]]
[[lmo:397]]
[[lt:397 m.]]
[[map-bms:397]]
[[mr:इ.स. ३९७]]
109.264

уредувања