Разлика помеѓу преработките на „Неврокоп (општина)“

Одземени 2 бајти ,  пред 1 година
с
Правописна исправка, replaced: Општествени институции → Општествени установи, Економија → Стопанство using AWB
с (Правописна исправка, replaced: Општествени институции → Општествени установи, Економија → Стопанство using AWB)
== Историja ==
 
== ЕкономијаСтопанство ==
 
== Демографија ==
 
== Општествени институцииустанови ==
 
== Администрација и политика ==