Разлика помеѓу преработките на „Список на ѕвезди во соѕвездието Телескоп“

с
→‎Поврзано: Јазична исправка, replaced: Види исто така → Поврзано using AWB
(clean up, replaced: Листа на → Список на using AWB)
с (→‎Поврзано: Јазична исправка, replaced: Види исто така → Поврзано using AWB)
|}
 
== Поврзано ==
== Види исто така ==
* [[Список на ѕвезди по соѕвездија]]