Разлика помеѓу преработките на „Список на ѕвезди во соѕвездието Скорпија“

с
→‎Поврзано: Јазична исправка, replaced: Види исто така → Поврзано using AWB
(→‎top: clean up, replaced: листа на → список на using AWB)
с (→‎Поврзано: Јазична исправка, replaced: Види исто така → Поврзано using AWB)
|}
 
== Поврзано ==
== Види исто така ==
* [[Список на најсјајни ѕвезди]]
* [[Список на ѕвезди по соѕвездија]]