Разлика помеѓу преработките на „Политика на Иран“

Одземени 10 бајти ,  пред 8 месеци
с
→‎Поврзано: Јазична исправка, replaced: Види исто така → Поврзано using AWB
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1031246 (translate me))
с (→‎Поврзано: Јазична исправка, replaced: Види исто така → Поврзано using AWB)
 
* [[Административна поделба на Иран]]
 
== Поврзано ==
== Види исто така ==
* [[Иран]]
* [[Административна поделба на Иран]]