Разлика помеѓу преработките на „344“

Додадени 14 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: lt:344 m.
с (Бот Додава: af, am, an, ar, ast, az, be, bg, bh, bn, bpy, br, bs, ca, co, cs, cv, cy, da, de, el, eo, es, et, eu, fi, fr, gd, gl, he, hr, ht, hu, id, io, it, ja, jv, ka, ko, ksh, la, lb, lmo, map-bms, mr, ms, nah, nap, new, nl, nn, no, oc,)
с (Бот Додава: lt:344 m.)
[[lb:344]]
[[lmo:344]]
[[lt:344 m.]]
[[map-bms:344]]
[[mr:इ.स. ३४४]]
109.264

уредувања