Разлика помеѓу преработките на „255“

Додадени 14 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: lt:255 m.
с (Бот Додава: af, am, an, ar, ast, az, be, bg, bh, bn, bpy, br, bs, ca, co, cs, cv, cy, da, de, el, en, eo, es, et, eu, fi, fr, fy, gd, gl, he, hr, ht, hu, id, io, it, ja, jv, ka, ko, ksh, la, lb, lmo, map-bms, mr, ms, nah, nap, new, nl, nn,)
с (Бот Додава: lt:255 m.)
[[lb:255]]
[[lmo:255]]
[[lt:255 m.]]
[[map-bms:255]]
[[mr:इ.स. २५५]]
109.264

уредувања