Разлика помеѓу преработките на „Национална арена „Тоше Проески““

Нема измена во големината ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
(Одбиена последната промена (од 180.204.117.97) и ја поврати преработката 3836156 на MacedonianBoy)
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
главен_изведувач = [[ГП Бетон]]|
играат = [[ФК Работнички]]<br />[[ФК Вардар]] <br />[[Национален фудбалски тим на Македонија]] | |
капацитет = 3633.400460 |
}}
 
1

уредување