Разлика помеѓу преработките на „Палатица“

Одземени 56 бајти ,  пред 4 месеци
с
→‎Поврзано: Несоодветна употреба на портал, removed: {{Портал|Република Македонија}} using AWB
с (стилска исправка, replaced: е село во → — село во (2) using AWB)
с (→‎Поврзано: Несоодветна употреба на портал, removed: {{Портал|Република Македонија}} using AWB)
 
==Поврзано==
 
{{Портал|Република Македонија}}
* [[Полог]]
* [[Општина Желино]]