Млазен мотор: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 14 години
с
Mлазeн мотор преместена како Млазен мотор преку пренасочување: Latin « M » & « e ».
[непроверена преработка][непроверена преработка]
 
с (Mлазeн мотор преместена како Млазен мотор преку пренасочување: Latin « M » & « e ».)
68

уредувања