Разлика помеѓу преработките на „Нема земја за старци“

с
Бот Додава: cy:No Country for Old Men
с (Бот Додава: ar, az, ca, el, he, hu, ro, ru, th, vi)
с (Бот Додава: cy:No Country for Old Men)
[[bg:Няма място за старите кучета]]
[[ca:No Country for Old Men]]
[[cy:No Country for Old Men]]
[[da:No Country for Old Men]]
[[de:No Country for Old Men]]
59.415

уредувања