Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Корисник en-5“

с
Бот Додава: se:Category:User en-5
с (Бот Додава: ar, az, ba, bg, ce, cr, cy, el, en, eo, es, fr, he, hu, hy, id, is, kk, kl, lb, lt, mn, nap, nl, oc, pms, roa-tara, ru, sq, sr, th, tk, tr, udm, uz, wo, zh)
с (Бот Додава: se:Category:User en-5)
[[roa-tara:Category:User eng-5]]
[[ru:Категория:User en-5]]
[[se:Category:User en-5]]
[[sq:Category:User en-5]]
[[sr:Категорија:Корисник en-5]]
59.415

уредувања