Хера: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: ur:ہیرہ
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: cy:Hera)
с (Бот Додава: ur:ہیرہ)
[[tr:Hera]]
[[uk:Гера]]
[[ur:ہیرہ]]
[[vi:Hera (thần thoại)]]
[[zh:赫拉]]
6.250

уредувања