Знаме на Ватикан: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Менува: en:Flag of Vatican City
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: id:Bendera Vatikan)
с (Бот Менува: en:Flag of Vatican City)
[[de:Flagge der Vatikanstadt]]
[[el:Σημαία του Βατικανού]]
[[en:Flag of the Vatican City]]
[[es:Bandera de la Ciudad del Vaticano]]
[[et:Vatikani lipp]]
6.250

уредувања