Категорија:Починати во 1530-тите: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: gan:Category:1530年代過世
с (Бот Додава: be-x-old, cy, es, et, ja, lv, nn, ro, ru, simple, sk, sv, th, vi, zh)
с (Бот Додава: gan:Category:1530年代過世)
[[es:Categoría:Fallecidos en los años 1530]]
[[et:Kategooria:Surnud 1530. aastatel]]
[[gan:Category:1530年代過世]]
[[ja:Category:1530年代没]]
[[lv:Kategorija:1530. gados mirušie]]
43.100

уредувања