Категорија:Починати во 1520-тите: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: gan:Category:1520年代過世
с (Бот Додава: be-x-old, br, cy, es, et, ja, nn, ro, ru, simple, sk, sq, sv, th, vi, zh)
с (Бот Додава: gan:Category:1520年代過世)
[[es:Categoría:Fallecidos en los años 1520]]
[[et:Kategooria:Surnud 1520. aastatel]]
[[gan:Category:1520年代過世]]
[[ja:Category:1520年代没]]
[[nn:Kategori:Døde i 1520-åra]]
43.100

уредувања