Разлика помеѓу преработките на „Лојане“

Одземен 91 бајт ,  пред 9 месеци
с
→‎top: отстранување на непотребна напомена, removed: <!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = --> using AWB
с (→‎top: отстранување на непотребна напомена, removed: <!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = --> using AWB)
 
{{Мак-никулец}}
 
<!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = -->
{{Инфокутија за село во Република Македонија|
| слика мапа=