Разлика помеѓу преработките на „Чичока“

Додадени 75 бајти ,  пред 1 година
изменета категоризација
(Користена меќународната единица за грам, g. Во шаблонот треба да се сменат и единиците за милиграм, mg и микрограм.)
(изменета категоризација)
 
[[Категорија:Лековити растенија]]
[[Категорија:Зборови кои ги нема во ТРМЈ]]