Предлошка:Citation error: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
includeonly><span style="font-size:100%" class="error">ErrorГрешка: {{{1|anсе errorслучи occurredгрешка}}}{{#if:{{{2|}}}|&#32;when using {{tl|{{{2}}}}}}}</span>{{#ifeq:{{{nocat|}}}|true||{{Namespace detect showall
|1={{#if: {{{cat|}}}|[[Category:{{{cat}}}]]|[[Категорија:Статии со неправилна синтакса на наводите|{{PAGENAME}}]]}}
|2={{#if: {{{cat|}}}|[[Category:{{{cat}}}]]|[[Категорија:Статии со неправилна синтакса на наводите|τ{{PAGENAME}}]]}}