Предлошка:Citation error: Разлика помеѓу преработките

Додадени 164 бајти ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Создадена страница со: <includeonly><span class="error">Грешка: {{{1|an error occurred}}}{{#if:{{{2|}}}| при употребата на {{tl|{{{2}}}}}}}</span>{{Namesp...)
 
Нема опис на уредувањето
<includeonly><span style="font-size:100%" class="error">ГрешкаError: {{{1|an error occurred}}}{{#if:{{{2|}}}|&#32;приwhen употребата наusing {{tl|{{{2}}}}}}}</span>{{Namespace detect showall|1=[[Категорија#ifeq:Страници на коишто им е потребно внимание|{{PAGENAME{nocat|}}}]]|2=[[Категорија:Страници на коишто им е потребно вниманиеtrue||τ{{PAGENAME}}]]|main=1|category=2|file=2|help=2|template=2}}</includeonly>Namespace detect showall
|1={{#if: {{{cat|}}}|[[Category:{{{cat}}}]]|[[Категорија:Статии со неправилна синтакса на наводите|{{PAGENAME}}]]}}
|2={{#if: {{{cat|}}}|[[Category:{{{cat}}}]]|[[Категорија:Статии со неправилна синтакса на наводите|τ{{PAGENAME}}]]}}
|main=1
|category=2
|file=2
|help=2
|template=2}}}}</includeonly><noinclude>{{Documentation}}</noinclude>