Разлика помеѓу преработките на „Павле Арсоски“

Одземени 116 бајти ,  пред 1 месец
Бришење на "P.Arsoski.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Gbawden поради: Copyright violation, found elsewhere on the web and unlikel
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
(Бришење на "P.Arsoski.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Gbawden поради: Copyright violation, found elsewhere on the web and unlikel)
 
=='''Павле Арсоски'''==
 
[[Податотека:P.Arsoski.jpg|мини|Слика во касарната Илинден во Скопје]]