Разлика помеѓу преработките на „Македонски парламентарни избори (2016)“

Бришење на "Zijadin_Sela.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на JuTa поради: Source of derivative work not specified since 24 April 2020.
(Бришење на "Zijadin_Sela.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на JuTa поради: Source of derivative work not specified since 24 April 2020.)
| party5 = Алијанса за Албанците
| leader5 = [[Зијадин Села]]
| image5 = [[File:Zijadin Sela.jpg|150x150px]]
| last_election5 = –
| seats_before5 =