Разлика помеѓу преработките на „Хуан Бош“

Одземени 14 бајти ,  пред 4 месеци
Бришење на "Juan_bosch.JPG", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Ellin Beltz поради: Copyright violation, see c:Commons:Licensing.
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
(Бришење на "Juan_bosch.JPG", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Ellin Beltz поради: Copyright violation, see c:Commons:Licensing.)
{{Infobox Officeholder
| name =Хуан Бош
| image =Juan bosch.JPG
| imagesize = 200px
| smallimage =