Портрет на девојче: Разлика помеѓу преработките

Додадени 3.625 бајти ,  пред 2 години
Создадена страница со: {{Italic title|Портрет на девојче}} {{Infobox Artwork | image_file= | backcolor= | painting_alignment= | image_size= | title=Портре...
(Создадена страница со: {{Italic title|Портрет на девојче}} {{Infobox Artwork | image_file= | backcolor= | painting_alignment= | image_size= | title=Портре...)
(нема разлика)