Разлика помеѓу преработките на „Ферара“

Додадени 22 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: roa-tara:Ferrara
с (Бот: Интервики за избрани статии за ca:Ferrara)
с (Бот Додава: roa-tara:Ferrara)
[[Категорија:Градови во Италија]]
[[Категорија:Градови во Емилија-Ромања]]
 
{{Link FA|ca}}
 
[[ar:فيرارا]]
[[bg:Ферара]]
[[br:Ferrara]]
[[ca:Ferrara]] {{Link FA|ca}}
[[cs:Ferrara]]
[[cy:Ferrara]]
[[qu:Ferrara]]
[[ro:Ferrara]]
[[roa-tara:Ferrara]]
[[ru:Феррара]]
[[scn:Firrara]]
4.229

уредувања