Разлика помеѓу преработките на „12 април (родени)“

Додадени 122 бајти ,  пред 1 година
дополнување
(дополнување)
(дополнување)
|valign="top" align="right"|[[1987]] 
|[[Луиз Адријано]] — бразилски фудбалер.
|-
|valign="top" align="right"|[[1988]] 
|[[Рики Алварес]] — аргентински фудбалер.
|}
<noinclude>