Сантиметар: Разлика помеѓу преработките

Додадени 40 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: simple:Centimetre, sq:Centimetri
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: cv:Сантиметр)
с (Бот Додава: simple:Centimetre, sq:Centimetri)
[[ro:Centimetru]]
[[ru:Сантиметр]]
[[simple:Centimetre]]
[[sk:Centimeter]]
[[sl:Centimeter]]
[[sq:Centimetri]]
[[sr:Центиметар]]
[[ta:சதம மீட்டர்]]
4.229

уредувања