Кристина Паксон: Разлика помеѓу преработките

Додадени 46 бајти ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
Нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Паксон, Кристина}}
[[Категорија:Родени во 1960 година]]
[[Категорија:Американци]]
[[Категорија:Економисти]]
[[Категорија:Живи луѓе]]
1.738

уредувања