Кристина Паксон: Разлика помеѓу преработките

Додадени 410 бајти ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
Нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
[[Категорија:Економисти]]
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:БрауновАпсолвенти универзитетна Свартморскиот колеџ]]
[[Категорија:Апсолвенти на универзитетот „Колумбија“]]
[[Категорија:Ректори на Брауновиот универзитет]]
[[Категорија:Професори на Брауновиот универзитет]]
[[Категорија:Професори на Принстонскиот универзитет]]
1.740

уредувања