Разлика помеѓу преработките на „21 јуни (родени)“

Додадени 110 бајти ,  пред 1 година
дополнување
с
(дополнување)
|valign="top" align="right"|[[1973]] 
|[[Џулиет Луис]] — американска глумица и пејачка.
|-
|valign="top" align="right"|[[1973]] 
| [[Иван Аџиќ]]— српски [[фудбал]]ер.
|-
|valign="top" align="right"|[[1982]]