Разлика помеѓу преработките на „Градско Балдовци“

Додадени 114 бајти ,  пред 1 година
с
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување Напредно мобилно уредување
 
== Култура и спорт ==
* Постои фудбалски клуб Тркања кој од 2014 година го носи името [[ФК Спартмани|Спартмани]].
* Фудбалски клуб Тркајна
 
== Наводи ==
316

уредувања