Разлика помеѓу преработките на „Јужноафриканска Република“

нема опис на уредувањето
(Одбиена последната промена (од 37.25.84.245) и ја поврати преработката 3926543 на Ehrlich91)
|common_name = Јужна Африка
|image_flag = Flag of South Africa.svg
|image_coat = Coat of arms of South Africa (heraldic).svg
|symbol_type = Грб
|image_coat_caption = Грб
5

уредувања