Разлика помеѓу преработките на „Тони Зен“

Нема измена во големината ,  пред 1 година
Одбиена последната промена (од 77.28.163.119) и ја поврати преработката 3890481 на 95.180.194.16
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
(Одбиена последната промена (од 77.28.163.119) и ја поврати преработката 3890481 на 95.180.194.16)
| Alias = Тони Зен
| Occupation = Пејач, композитор, изведувач на гитара, текстописец
| Born= {{роден на|21|јунијули|1983}}<br />{{знамеикона|Македонија}} <small>{{роден во|Скопје}}</small>
| Genre = [[Рап]]
| Years_active = 2002–денес