Евангелие според Јован: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (ставена Категорија:Јован Богослов користејќи го HotCat)
сНема опис на уредувањето
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Евангелие според Јован| ]]
[[Категорија:Катарство]]
[[Категорија:Канонски евангелија]]
[[Категорија:Книги од Новиот завет]]
[[Категорија:Чуда од Новиот завет]]
[[Категорија:Јован Богослов]]
[[Категорија:Катарство]]