Евангелие според Јован: Разлика помеѓу преработките

с
ставена Категорија:Јован Богослов користејќи го HotCat
[проверена преработка][проверена преработка]
с ставена Категорија:Јован Богослов користејќи го HotCat
Ред 25:
[[Категорија:Книги од Новиот завет]]
[[Категорија:Чуда од Новиот завет]]
[[Категорија:Јован Богослов]]