Бијељина: Разлика помеѓу преработките

Одземени 35 бајти ,  пред 2 години
Бришење на "Bijeljina_City_Center_Main_Pic.JPG", беше избришана од Заедничката ризница од страна на JuTa поради: Source of derivative work not spe
сНема опис на уредувањето
(Бришење на "Bijeljina_City_Center_Main_Pic.JPG", беше избришана од Заедничката ризница од страна на JuTa поради: Source of derivative work not spe)
|latNS=N
|longEW=E
|image_skyline = Bijeljina City Center Main Pic.JPG
|image_caption =
|population_as_of=