Разлика помеѓу преработките на „Ешли Јанг“

Додаден 1 бајт ,  пред 8 месеци
с
нема опис на уредувањето
с
с
| image = [[File:Ashley Young 2018-06-13 1.jpg|200px]]
| height = {{height|m=1.75}}
| dateofbirth = {{роденbirth наdate and age|91985|јули7|19859|df=yes}}
| cityofbirth = {{роден во |Стивениџ|}}
| countryofbirth = [[Англија]]