Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:A лига на Литванија“

нема опис на уредувањето
 
{{Fb team Panevezys}} •
{{Fb team Riteriai}} •
{{Fb team Stumbras}} •
{{Fb team Suduva}} •
{{Fb team Zalgiris}} •
541

уредување