Разлика помеѓу преработките на „Селанска војна“

Додадени 78 бајти ,  пред 2 месеци
Zdravko ја премести страницата Селанска војна на Германска селанска војна
(Zdravko ја премести страницата Селанска војна на Германска селанска војна)
Ознака: Ново пренасочување
 
(нема разлика)
5.936

уредувања