Разлика помеѓу преработките на „ФК Банга“

Одземени 4 бајти ,  пред 1 година
(Создадена страница со: {{Infobox football club | clubname = ФК Банга<br />FK Banga | image = Податотека:FK_Banga.png | current = | fullname...)
 
{{A лига на Литванија}}
 
[[Категорија:Фудбалски клубови од Литванија|ПалангаБанга]]
541

уредување