Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:A лига на Литванија“

нема опис на уредувањето
с
{{Navbox
|name = A лига на Литванија
|title = [[A лига (Литванија)|А лига на Литванија]] [[A лига (Литванија) 20192020|20192020]]
|image=
| list1 = <div>
{{Fb team AtlantasBanga}}&nbsp;•
{{Fb team Kauno Zalgiris}}&nbsp;•
{{Fb team Palanga}}&nbsp;•
{{Fb team Panevezys}}&nbsp;•
{{Fb team Riteriai}}&nbsp;•
547

уредувања