Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Македонски избори“

нема опис на уредувањето
*[[Референдум во Општина Босилово (2017)|2017 (Општина Босилово)]]
*[[Референдум во Општина Ново Село (2017)|2017 (Општина Ново Село)]]
*[[Референдум во Општина Дојран (2020)|2020 (Општина Дојран)]]
 
}}<noinclude>