Монограм: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: lb:Monogramm
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: it:Monogramma)
с (Бот Додава: lb:Monogramm)
[[it:Monogramma]]
[[ja:モノグラム]]
[[lb:Monogramm]]
[[lt:Monograma]]
[[nl:Monogram]]
59.415

уредувања