Разлика помеѓу преработките на „Презиме“

Додадени 2 бајти ,  пред 7 месеци
с
нов клуч Категорија:Презимиња: „ “ користејќи го HotCat
(нова страница)
 
с (нов клуч Категорија:Презимиња: „ “ користејќи го HotCat)
 
 
[[Категорија:Семејство]]
[[Категорија:Презимиња| ]]
[[Категорија:Генеалогија]]
1.140

уредувања