Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:FS1037C MS188“

Создадена страница со: {{Include-USGov|agency=General Services Administration |article={{if empty|{{{article|}}}|{{{term|}}}|Federal Standard 1037C}} |url={{if empty|{{{url|}}}...
(Создадена страница со: {{Include-USGov|agency=General Services Administration |article={{if empty|{{{article|}}}|{{{term|}}}|Federal Standard 1037C}} |url={{if empty|{{{url|}}}...)
 
(нема разлика)